ANKARA MAMAK BOSCH SERVİSİ

KLİMA SERVİSİ

Sıcakların artması ile birlikte klimalara olan ihtiyacımızı bir kez daha anlıyoruz. Yaz kış kullanabildiğimiz cihazlar olmasına rağmen yazın daha doğun kullanmaktayız.

Yaz sıcakları başladığında klimalar bizim için bir kurtarıcı oluyor adeta, dışarıda kavurucu bir sıcaklık varken klimalarımızı çalıştırıp evimizde serinleyebiliyoruz.

Serinlerken belki de farkında olmadan hastalıklara da davetiye çıkarıyoruz. Klimalarımızın bakımlarını yaptırmamışsak bir çok rahatsızlık bizim için kaçınılmaz olabilir.

Klimaların yaz aylarındaki yoğun kullanımı başlamadan önce kesinlikle klimalarımızın bakımlarını yaptırmalıyız. Bu bakımlar hem cihazın daha uzun süre ve daha randımanlı çalışması için gerekli olup hem de kendi sağlığımız için önemli ve gereklidir.

 

Klimalarınızın bakımı için Bosch Klima Servisine ulaşabilirsiniz. Bosch Klima Servisinde bulunan uzman teknik ekiplerimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak, evinizdeki, ofisinizdeki klimaların bakımlarını en sağlıklı şekilde gerçekleştirir.

Alanında uzman kişilerden oluşan teknik kadrosu ile, yıllardır sektörde bulunan Bosch Klima Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimize en kısa sürede en iyi hizmeti vermek daimi arzumuzdur.

Bosch Klimalarınızın senelik yapılması gereken bakımlarını ihmal etmeden bizlere ulaşarak gerekli bakımlarının yapılmasını isteyiniz.

Bosch Klima Servisi sadece klima bakım alanında hizmet vermemekte. Klima tamir, klima montaj, klima demontaj işlemleriniz için de Bosch Klima Servisini arayıp çağrı merkezimizde bulunan arkadaşlara sorununuzu anlatarak teknik servisimizi çağırabilirsiniz.

Unutmayın klimalar bizler için büyük bir nimet olsa bile gerekli bakımları yapılmayan klimalarda büyük bir tehlike demektir. Klima bakımlarınızı ihmal ettirmeyin ve bizleri hemen arayın.